Ana sayfa

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

Bize hakkında birkaç kelime
1

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

Pekin İpek Yolu Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş., LTD (Mükemmel Spor) kapalı ve açık spor sahaları, anaokulu için özel modüler döşeme Çin'in önde gelen üreticisidir.

 

Excellent Sports has more than 7 years' experience in sports and recreation flooring fields from manufacture to installation. Excellent Sports, üretimden kuruluma kadar spor ve rekreasyon zemin alanlarında 7 yıldan fazla deneyime sahiptir. Over 45 counties around the world importing our excellent products with great appreciations and positive feedback from users. Dünya çapında 45'den fazla ilçe, mükemmel ürünlerimizi büyük beğeni ve kullanıcılardan olumlu geri bildirimlerle ithal ediyor. More than 200,000 ㎡ of kindergarten and 350,000 ㎡ of sports court are applied with our professional mat in China so far and mostly are exclusive kindergartens or schools. Şu ana kadar Çin'deki profesyonel matımızla 200.000'den fazla anaokulu ve 350.000'den fazla spor sahası uygulanmaktadır ve çoğunlukla özel anaokulları veya okullardır.

 

Excellent Sports' business scope is interlocking flooring products. Mükemmel Spor'un iş kapsamı döşeme ürünlerini birbirine kenetlemektir. And we committed to develop exclusive kindergarten court and professional sports court mainly in Europe, Asia, America and Middle East market. Ve özellikle Avrupa, Asya, Amerika ve Orta Doğu pazarında özel anaokulu mahkemesi ve profesyonel spor sahası geliştirmeyi taahhüt ettik.

 

Profesyonel modüler döşeme ve servis sağlamak Mükemmel Spor misyonudur ve kalbimizde tutarız.

 

Given opportunity and full space we would show you all of our advantages and faith. Fırsat ve tam alan verildiğinde size tüm avantajlarımızı ve inancımızı göstereceğiz. We are expecting a solid long-term and friendly partnership with your esteemed company because of your trust and our excellent service. Güveniniz ve mükemmel hizmetimiz nedeniyle saygın şirketinizle uzun vadeli ve dostane bir ortaklık bekliyoruz.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Yıllık satış : 3000000-3500000

İhracat p.c : 70% - 80%

Şirket tarihçesi

Mükemmel Spor, esasen 2010 yılından beri bir spor müteahhitlik firmasıydı. PU veya SPU ile akrilik yapay çim ve iç içe geçmiş zemin malzemeleri ile spor mahkemeleri kurduk. Üretim tesislerimiz, asma kilitli zeminlerin, geleneksel döşeme malzemelerinin dezavantajlarının üstesinden gelinmesi ve sorunlarının çözülmesi ile büyük avantajların bulunduğunu öğrendiğimiz için, 2015 yılında yüksek kaliteli modüler zemin ürünleri için üretildi.

1. Çevre dostu. % 100 geri dönüşümlü saf polipropilen, üretim ve kurulumda hiçbir yapışkan veya kauçuk yoktur.

2. Sağlıklı ve güvenli. Mükemmel spor performansı.

3. Dayanıklı. 6-8 yıllık ömrü olan uzun süreli uygulama.

4. Farklı iklim, anti-aging, anti UV, anti-korozyon, solgunlaşma için uygundur.

5. Bütçe tasarrufu. Daha düşük satın alma maliyeti ve sıfır bakım ücreti.

6. Çok fonksiyonlu. Spor mahkemeleri, anaokulu, spor salonu ve benzeri.

7. Hızlı ve kolay kurulum. Kolay kurulum ve sökme. Kısa süreli tek kişilik takım çalışması

8. Daha fazla renk seçeneği

2015 ilk patent aldık ve 2016 Avustralya'ya ilk sipariş verdi. 2017'de 300.000 m2'lik alana ihraç edilmektedir ve ürünlerimiz sayesinde hâlâ hızla büyüyoruz giderek daha popüler.

Firma Servisi

Mükemmel Sporlar, ortaklarımızın talebini karşılamak için ürünlerimizi ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirir.

Satış öncesi hizmet

1. Teslimat servisinin örnekleri. Ürünlerimizin kalitesini kontrol etmeye hazır, örnekler ücretsiz.

2. Proje teklif hizmeti. İhale dokümanını ve mahkeme boyutlarını bize gönderin ve karşılıklı olarak profesyonel teklifimizi alacaksınız.

3. Fabrika ziyareti her zaman açığız.

4. Kurulum talimatı sağlanmıştır.

Teknik Destek

1. Özelleştirilmiş mevcuttur. Beklentilerinizin ayrıntılı açıklaması ile örneklerinizi bize gönderin. Ürün formülasyonundan yapıya uyarlama.

2. Özel logo boyama kabul edilebilir ve fabrikamızda yüklemeden önce yapılacaktır.

3. Mühendis, kurulum için hazırdır. Deniz otoritesine mühendise başvurmak önerilmez, ancak büyük veya çok önemli projeler için kullanılabilir olacaktır.

Satış sonrası servis

1. Mevduat, yükleme, nakliye detaylı bilgi, servis yöneticiniz tarafından zamanında sağlanacaktır.

2. Hasarlı yer döşemesi için değiştirme önceliklidir ve düzenlenmiştir.

3. Bakım talimatı, satış öncesi veya sonrası gönderilecektir.

Şirket takım

Yüksek kaliteli hizmetin, uluslararası işbirliğinin ithalat kısmı olduğunu ve bu da daha fazla başarı sağlayacağına olan inancımızdır.

Profesyonel

Müşterilerimizle temasa geçmeden önce 3 aydan fazla bir süredir ekibimizdeki herkesin eğitilmesi zorunluluktur. Atölye üretiminden şantiye kurulum eğitimi. Servis yöneticinizin nitelikli olup olmadığı test edilecektir.

Sistematik servis

Ayrıntılarla satış öncesi teklif

Müşterilere herhangi bir işlem için geribildirim

Sipariş işlem bildirimi zamanında

Nakliye süreci bildirimi zamanında

Özel hizmet

Satış sonrası servis

Hızlı cevap

Tüm talebiniz son derece endişe verici olacak ve çalışma saatlerinde 60 dakika içinde bir memnuniyet cevapları ve çözümleri ile çalışarak geribildirim alacaksınız.

Beklemenizi önlemek için elimizden geleni yaparız.