Ana sayfa

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Fabrika turu

Müşteri yorumları
Profesyonel hizmet ve ürünler için teşekkür ederiz! 920 ㎡ SMG-3015, iki basketbol sahası. Müşterim mahkeme ile çok tatmin ediyor. Teşekkür ederim.

—— İonel Spinache

Bay Eric'in büyük yardımı için teşekkür ederiz ve anaokulu projesini mükemmel bir şekilde bitirdik. Güzel ürünler, hoş insanlar. Çok teşekkür ederim.

—— Nguyen Thanh Truyen

Başkalarından çok daha iyi ürünler. Elastik teknoloji en iyisidir. Teşekkür ederim.

—— Simon John

Çocuklarım seviyor SMG-3015 ile arka bahçede bir basketbol sahası yapmak çok güzel. Teşekkürler

—— Grant Jensen

Güvenilir fabrika ve ürünler

—— Naif AlJeaid

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
machines
producing
warehouse
testing

machines

producing

warehouse

testing

 • Üretim hattı
  5 ithal enjeksiyon makinesi, bugüne kadar yılda 800.000 m 2 'yi aşkın üretim kapasitesine sahip, 2.000 ㎡'lik modern bir fabrikada yerleşik ve gelecek yıl daha fazla makine planlanmaktadır.

  Çekme ve bükme performans testi ve xenon hava koşullarına dayanıklı yaşlandırma testi makinesi için de ABD Instron ekipmanına sahibiz.

 • OEM / ODM

  Gelişmiş makineler modüler döşeme üretiminde her türlü talebi karşılayabilir.

  Artı, komple ürün yelpazemiz çeşitli talepleri karşılayabilir ve pazar keşfetmek ve işgal etmek için size yardımcı olur.

  Sizinkinden seçim yapabiliriz veya sizinkine göre üretebiliriz.

 • Ar-Ge
  Profesyonel modüler döşeme sağlamak Mükemmel Spor 'misyonudur ve kalbimizde tutmak. Ar-Ge ekipleri, ürünlerimizin geliştirilmesi ve test edilmesinde zamanlarının çoğunu ayırıyor ve ürünün nitelikli olmasını sağlamak için tek bir özellik testi yapmak için bile haftalar sürüyor.

İletişim bilgileri
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)